Електрочайник Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий
Фото 4 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 |
|
Поворотна основа із силовим кабелем. Знімний фільтр, що миється. Функції збереження тепла та встановлення температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,7L BERLINGER HAUS BH-9328 PURPLE ECLIPSE | 279 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9328 Fioletowy | 278 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9328 | 259 zł |
Модификації Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328
Ціни на Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений | від 240 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 коричневий | від 416 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 нержавіюча сталь | від 231 zł | 17 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 синій | від 224 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий | від 259 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний | від 279 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 чорний | від 330 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →