Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9120 червоний
Фото 5 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9120
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9120 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-9124 синій | від 192 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9120 червоний | від 136 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9125 чорний | від 139 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →