Електрочайник Graef WK 900 2000 Вт 1.25 л
Фото 7 |
Graef WK 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graef 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graef.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Graef WK 900 2000 Вт 1.25 л
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GRAEF WK czajnik 900 WK900 | 628 zł |
GRAEF Czajnik elektryczny GRAEF WK 901 biały | 603 zł |
Czajnik Graef WK 902 Czarny | 506 zł |
Graef WK 900 1,25l 2015W Regulacja temperatury | 519 zł |
Czajnik elektryczny Graef WK 901 | 499 zł |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Graef WK 900:
- Фільтр від накипу
- Підставка з поворотом на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →