Czajnik elektryczny Berlinger Haus Burgundy BH-9324 czerwony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
|
Obrotowa podstawa z kablem zasilającym. Wyjmowany i zmywalny filtr. Funkcje utrzymywania ciepła i ustawiania temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9324 czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy BH/9324 | 279 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.7l BERLINGER HAUS BH-9324 | 279 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy BH/9324 BH 9324 | 279 zł |
Czajnik Elektryczny 1,7l Berlinger Haus Bh-9324 Lumarko! | 332 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,7L BERLINGER HAUS BH-9324 | 357 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-9324
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 brązowy | od 416 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 czarny | od 330 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 czerwony | od 279 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 fioletowy | od 259 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 granatowy | od 224 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 stal nierdzewna | od 231 zł | 15 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9329 zielony | od 240 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →