Czajnik elektryczny Sencor SWK 1796SS 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Sencor SWK 1796SS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWK 1796SS 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Czajnik elektryczny SWK 1796SS - pojemność 17 l - Moc 2200 W - Stal | 200 zł |
SENCOR Czajnik SENCOR SWK 1796SS Srebrno-czarny | 200 zł |
SENCOR SWK 1796SS | 200 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1796SS | 200 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1796SS | 200 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →