Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Carbon Pro BH-6330
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6330 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6330
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, z relingiem | 159 zł |
Zestaw przyborów kuchennych BERLINGER HAUS Carbon Pro Collection BH-6330 ( | 173 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6330 | 165 zł |
Zestaw przyborów kuchennych BERLINGER HAUS Carbon Pro Collection BH-6330 ( | 173 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6330 Lumarko! | 190 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6330 | 207 zł |
Modyfikacje kolorystyczne:
- Akwamaryn BH-6326
- Bordowy BH-6325
- Carbon Pro BH-6330
- I-Rose BH-6329
- Fioletowe Zaćmienie BH-6331
PolecamyPorównaj w tabeli →