Ekspres do kawy Berlinger Haus Burgundy BH-9158 czerwony
Zdjęcia 10 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9158 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-9158
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-9158 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-9158 czerwony | od 192 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9160 zielony | od 199 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9254 złoty | od 157 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →