Кавоварка Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 чорний
Фото 10 |
Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 |
|
Автоматичне вимкнення через 2 години. Знімні пластикові частини можна мити у посудомийці.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Hausgeräte Ekspres do kawy CompactClass Extra TKA3A033 szklany dzban | 173 zł |
BOSCH Ekspres przelewowy BOSCH TKA3A033 Czarno-szary | 170 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA3A033 Czarny | 155 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH CompactClass Extra TKA3A033 | 163 zł |
Ekspres do kawy Bosch TKA3A033 Czarny | 165 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH CompactClass Extra TKA3A033 | 162 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Bosch CompactClass Extra TKA 3A033:
- Автоматичне відключення
- Протикраплинна система
- Відсік для зберігання шнура
Модификації Bosch CompactClass Extra TKA 3A033
Ціни на Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 |
---|---|---|---|---|
Bosch CompactClass Extra TKA 3A031 білий | від 130 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A034 червоний | від 130 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch CompactClass Extra TKA 3A033 чорний | від 155 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →