Кавоварка Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 сріблястий
Фото 9 |
Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 сріблястий сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 HKBOSECTIE20301 | 2 183 zł |
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 128728 | 2 569 zł |
Ekspres ciśnieniowy Bosch VeroCafe Seria 2 TIE20301 | 2 195 zł |
Bosch Ekspres ciśnieniowy TIE20301 128728 | 2 183 zł |
Ekspres Ciśnieniowy Bosch Verocafe Seria 2 Tie20301 1300W 15Bar Onetouch | 2 449 zł |
Модификації Bosch VeroCafe 2 TIE 20301
Ціни на Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 |
---|---|---|---|---|
Bosch VeroCafe 2 TIE 20301 сріблястий | від 2 183 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch VeroCafe 2 TIE 20129 чорний | від 2 020 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →