Кавоварка Bosch MyMoment TKA 2M113 чорний
Фото 10 |
Bosch MyMoment TKA 2M113 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch MyMoment TKA 2M113 чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch MyMoment TKA2M113 przelewowy ekspres do kawy 1200 W szklany dzbanek | 194 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA2M113 czarny HKBOSEPTKA2M113 | 219 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA2M113 czarny HKBOSEPTKA2M113 | 249 zł |
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA2M113 1,4l 1200WBlokada kapania Czarn | 226 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 2M113 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 225 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Bosch MyMoment TKA 2M113
Ціни на Bosch MyMoment TKA 2M113 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 2M111 білий | від 218 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch MyMoment TKA 2M114 червоний | від 219 zł | 15 пропозицій | ||
Bosch MyMoment TKA 2M113 чорний | від 194 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →