Кавоварка Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний
Відео 1Фото 9 |
Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний |
|
Технологія IntelliBrew — зчитує штрих-код капсули і автоматично підбирає налаштування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Hausgeräte TAS1106 Tassimo Style Ekspres do kawy 1400 W 07 L Morelow | 177 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1106 | 179 zł |
Ekspres do kawy Bosch Tassimo Style TAS1106 | 337 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Style TAS 1106
Ціни на Bosch Tassimo Style TAS 1106 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Style TAS 1104 білий | від 199 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний | від 177 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка | від 207 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний | від 204 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний | від 194 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →