Кавоварка Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503 червоний
Відео 7Фото 12 |
Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503 червоний |
|
Інтелектуальна система зчитування штрих-коду (розпізнавання типу напою, розміру порції, часу заварювання і технології його приготування)
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503 червоний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tassimo My Way 2 ekspres do kawy TAS6503 firmy Bosch z filtrem do wody pon | 299 zł |
Ekspres BOSCH Tassimo My Way 2 TAS6503 | 319 zł |
Bosch Tassimo My Way 2 TAS6503 | 319 zł |
Ekspres BOSCH Tassimo My Way 2 TAS6503 | 280 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503:
- Регульована по висоті підставка для чашок
Модификації Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503
Ціни на Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6504 білий | від 280 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6503 червоний | від 280 zł | 8 пропозицій | ||
Bosch Tassimo My Way 2 TAS 6502 чорний | від 229 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →