Кавоварка Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий
Фото 7 |
Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий |
|
Функція Aroma+ для налаштування інтенсивності кави. Автоматичне відключення через 20, 40 або 60 хвилин.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Ekspres do kawy o mocy 1200 W TKA6A041 biały | 179 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA 6A041 HKBOSEPTKA6A041 | 183 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH ComfortLine TKA6A041 | 181 zł |
Przelewowy Bosch TKA6A041 AGDM-EKS-BOS-094 | 191 zł |
Ekspres BOSCH ComfortLine TKA6A041 | 191 zł |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Bosch ComfortLine TKA 6A041:
- Протикраплинна система
- Шкала рівня води
Модификації Bosch ComfortLine TKA 6A041
Ціни на Bosch ComfortLine TKA 6A041 |
---|---|---|---|---|
Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий | від 179 zł | 16 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A044 червоний | від 147 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A043 чорний | від 179 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →