Ekspres do kawy Bosch ComfortLine TKA 6A041 biały
Zdjęcia 7 |
Bosch ComfortLine TKA 6A041 biały |
|
Funkcja Aroma+ w celu ustawienia intensywności kawy. Automatyczne wyłączanie po 20, 40 lub 60 minut.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch ComfortLine TKA 6A041 biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Ekspres przelewowy TKA 6A041 HKBOSEPTKA6A041 | 183 zł |
Ekspres BOSCH ComfortLine TKA6A041 | 191 zł |
Ekspres przelewowy Bosch TKA6A041 | 179 zł |
Przelewowy Bosch TKA6A041 AGDM-EKS-BOS-094 | 191 zł |
Bosch Ekspres przelewowy TKA 6A041 39793 | 208 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch ComfortLine TKA 6A041:
- Blokada kapania
- Skala poziomu wody
Modyfikacje Bosch ComfortLine TKA 6A041
Ceny na Bosch ComfortLine TKA 6A041 |
---|---|---|---|---|
Bosch ComfortLine TKA 6A041 biały | od 179 zł | 16 oferty | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A043 czarny | od 179 zł | 2 oferty | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A044 czerwony | od 147 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →