Ekspres do kawy Bosch Styline TKA 8633 czarny
Zdjęcia 8 |
Bosch Styline TKA 8633 |
|
Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach
Brakuje filtr w zestawie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Styline TKA 8633 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TKA8633 ekspres do kawy ekspresy do kawy wolnostojący przelewowy eks | 479 zł |
Ekspres przelewowy Bosch Styline TKA8633 z timerem - czarny | 479 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH Styline TKA8633 | 479 zł |
Ekspres do kawy Bosch Styline TKA8633 Czarny/INOX | 432 zł |
Ekspres przelewowy Bosch Styline TKA8633 z timerem - czarny | 479 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch Styline TKA 8633:
- Blokada kapania
- Skala poziomu wody
- Schowek na przewód zasilający
PolecamyPorównaj w tabeli →