Ekspres do kawy Russell Hobbs Luna 23241-56 szary
Zdjęcia 6 |
Russell Hobbs Luna 23241-56 czerwony szary |
|
Szybkie nagrzewanie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Luna 23241-56 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs ekspres do kawy przelewowy programowalny timer podtrzymywani | 318 zł |
Ekspres przelewowy RUSSELL HOBBS Luna 23241-56 | 329 zł |
Przelewowy Russell Hobbs 23241-56 Luna Moonlight Grey AGDM-EKS-RUS-032 | 329 zł |
Ekspres przelewowy Russell Hobbs Luna 23241-56 Czarny | 319 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Luna 23241-56
Ceny na Russell Hobbs Luna 23241-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23240-56 czerwony | od 266 zł | 5 oferty | ||
Russell Hobbs Luna 23241-56 szary | od 319 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →