Електрочайник Russell Hobbs Luna 23211-70 сірий
Фото 5 |
Russell Hobbs Luna 23211-70 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 23211-70 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs czajnik elektryczny wymienny filtr antywapienny markery szyb | 259 zł |
Russell Hobbs 23211-70 Luna Moonlight Grey AGDM-CZAJ-RUS-052 | 259 zł |
Czajnik Russell Hobbs 23211-70 Szary | 268 zł |
Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS Luna Grey 23211-70 | 259 zł |
Russell Hobbs Luna Moonlight | 278 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Russell Hobbs Luna 23211-70:
- Знімний фільтр для захисту від накипу
Модификації Russell Hobbs Luna 23211-70
Ціни на Russell Hobbs Luna 23211-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23211-70 сірий | від 259 zł | 6 пропозицій | ||
Russell Hobbs Luna 23210-70 червоний | від 262 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →