Czajnik elektryczny Russell Hobbs Luna 23211-70 szary
Zdjęcia 5 |
Russell Hobbs Luna 23211-70 czerwony szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Luna 23211-70 szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs czajnik elektryczny wymienny filtr antywapienny markery szyb | 259 zł |
Russell Hobbs 23211-70 Luna Moonlight Grey AGDM-CZAJ-RUS-052 | 259 zł |
Czajnik Russell Hobbs 23211-70 Szary | 268 zł |
Czajnik elektryczny RUSSELL HOBBS Luna Grey 23211-70 | 259 zł |
Russell Hobbs Luna Moonlight | 278 zł |
Czajnik Russell Hobbs 23211-70 Szary | 277 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Russell Hobbs Luna 23211-70:
- Wyjmowany filtr wapienny
Modyfikacje Russell Hobbs Luna 23211-70
Ceny na Russell Hobbs Luna 23211-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23210-70 czerwony | od 258 zł | 4 oferty | ||
Russell Hobbs Luna 23211-70 szary | od 259 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →