Czajnik elektryczny Russell Hobbs Inspire 24360-70 biały
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Inspire 24360-70 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Inspire 24360-70 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Czajnik Inspire 24360-70 biały HKRUSCZ24360700 | 189 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 24360-70 Inspire Biały | 190 zł |
Russell Hobbs Czajnik Inspire 24360-70 biały 126164 | 189 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 24360-70 Inspire Biały | 190 zł |
Russell Hobbs Czajnik Inspire 24360-70 biały 126164 | 189 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Russell Hobbs Inspire 24360-70
Ceny na Russell Hobbs Inspire 24360-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Inspire 24360-70 biały | od 189 zł | 8 oferty | ||
Russell Hobbs Inspire 24361-70 czarny | od 150 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →