Toster Russell Hobbs Inspire 24371
Zdjęcia 6 |
Russell Hobbs Inspire 24371 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Inspire 24371
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster szybkie opiekanie funkcja rozmrażania szerokie otwory | 190 zł |
Russell Hobbs Toster Inspire 24371-56 czarny HKRUSTO24371560 | 199 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 24371-56 Inspire | 190 zł |
Russell Hobbs 24371-56 Inspire Black AGDM-TOS-RUS-050 | 190 zł |
Russell Hobbs Toster Inspire 24371-56 czarny 126167 | 207 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Russell Hobbs Inspire 24371
Ceny na Russell Hobbs Inspire 24371 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Inspire 24370 | od 163 zł | 10 oferty | ||
Russell Hobbs Inspire 24371 | od 190 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →