Toster Russell Hobbs Creations 26800-56
Zdjęcia 14 |
Russell Hobbs Creations 26800-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Creations 26800-56
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RUSSEL HOBBS Opiekacz RUSSEL HOBBS Creations Easy Clean Czarno-srebrny | 130 zł |
Opiekacz RUSSEL HOBBS 26800-56 | 149 zł |
Russell Hobbs Creations Easy Clean 26800-56 Trójkąty | 149 zł |
Russell Hobbs Creations Easy Clean 26800-56 Trójkąty | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →