Бутербродниця Russell Hobbs Fiesta 24540-56
Фото 5 |
Russell Hobbs Fiesta 24540-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Fiesta 24540-56
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs opiekacz do kanapek 3w1 opiekacz gofrownica grill moc 760W m | 160 zł |
RUSSEL HOBBS Opiekacz RUSSELL HOBBS 24540-56 Fiesta Czarno-srebrny | 160 zł |
Russell Hobbs Toster Fiesta 24540-56 3 in 1 | 207 zł |
Opiekacz Russell Hobbs 24540-56 | 219 zł |
Opiekacz RUSSELL HOBBS 24540-56 | 130 zł |
Russell Hobbs 24540-56 Sandwich Maker Przezroczysty 23571 036 002 | 201 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →