Тостер Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Фото 6 |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs toster regulacja pieczenia szerokie otwory funkcja rozmrażan | 109 zł |
Toster Russell Hobbs 22601-56 | 129 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 Ruszt do bułek Rozmrażanie | 109 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Textures Plus | 80 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 | 109 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 Double Slot Toaster Posrebrzany 23320 | 151 zł |
Модификації Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Ціни на Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Textures Plus 21644-56 | від 136 zł | 2 пропозиції | ||
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 | від 80 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →