Toster Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Zdjęcia 6 |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 czarny szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster regulacja pieczenia szerokie otwory funkcja rozmrażan | 109 zł |
Toster Russell Hobbs 22601-56 | 129 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 | 109 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Textures Plus | 80 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 | 109 zł |
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 Double Slot Toaster Posrebrzany 23320 | 151 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Textures Plus 22601-56
Ceny na Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Textures Plus 22601-56 | od 80 zł | 6 oferty | ||
Russell Hobbs Textures Plus 21644-56 | od 136 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →