Toster Russell Hobbs Luna 23220-56
Zdjęcia 5 |
Russell Hobbs Luna 23220-56 |
|
Możliwość ręcznego podniesienia tosta w celu sprawdzenia stopnia zrumienienia podczas pieczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Luna 23220-56
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs toster technologia szybkiego opiekania funkcja rozmrażania s | 267 zł |
Russell Hobbs Toster Luna | 263 zł |
Russell Hobbs 23220-56 Luna Solar Red AGDM-TOS-RUS-041 | 269 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 23220-56 | 269 zł |
Toster Russell Hobbs LUNA 23220-56 CZERWONY | 264 zł |
Russell Hobbs Luna Solar 23220-56 Double Slot Toaster Posrebrzany 23499036 | 302 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Luna 23220-56
Ceny na Russell Hobbs Luna 23220-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23220-56 | od 263 zł | 7 oferty | ||
Russell Hobbs Luna 24290-56 | od 265 zł | 2 oferty | ||
Russell Hobbs Luna 23221-56 | od 231 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →