Кавоварка Russell Hobbs Luna 23241-56 сірий
Фото 6 |
Russell Hobbs Luna 23241-56 сірий червоний |
|
Швидкий нагрів
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 23241-56 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs ekspres do kawy przelewowy programowalny timer podtrzymywani | 318 zł |
Przelewowy Russell Hobbs 23241-56 Luna Moonlight Grey AGDM-EKS-RUS-032 | 329 zł |
Ekspres przelewowy Russell Hobbs Luna 23241-56 Czarny | 318 zł |
Ekspres przelewowy RUSSELL HOBBS Luna 23241-56 | 329 zł |
Модификації Russell Hobbs Luna 23241-56
Ціни на Russell Hobbs Luna 23241-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23241-56 сірий | від 318 zł | 5 пропозицій | ||
Russell Hobbs Luna 23240-56 червоний | від 266 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →