Тостер Russell Hobbs Luna 24310-56
Фото 7 |
Russell Hobbs Luna 24310-56 нержавіюча сталь сірий |
|
Можливість ручного підйому тостів для перевірки ступеня підсмажування в процесі готування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 24310-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Luna 24310 Toster z długim rozcięciem toster z długimi tarcz | 407 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 279 zł |
Toster Russell Hobbs Luna 24310-56 | 268 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 280 zł |
Модификації Russell Hobbs Luna 24310-56
Ціни на Russell Hobbs Luna 24310-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 24310-56 | від 268 zł | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Luna 23251-56 | від 263 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →