Toster Russell Hobbs Luna 24310-56
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Luna 24310-56 |
|
Możliwość ręcznego podniesienia tosta w celu sprawdzenia stopnia zrumienienia podczas pieczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Luna 24310-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Luna 24310 Toster z długim rozcięciem toster z długimi tarcz | 407 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 279 zł |
Toster Russell Hobbs Luna 24310-56 | 268 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Luna Copper Accents Long Slot | 280 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Luna 24310-56
Ceny na Russell Hobbs Luna 24310-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 23250-56 | od 252 zł | 1 oferta | ||
Russell Hobbs Luna 24310-56 | od 268 zł | 4 oferty | ||
Russell Hobbs Luna 23251-56 | od 263 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →