Тостер Russell Hobbs Structure 28091-56
Фото 9 |
Russell Hobbs Structure 28091-56 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Structure 28091-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Toster Structure 2 Slice Toaster | 192 zł |
Russell Hobbs 28091-56 Structure czarny AGDM-TOS-RUS-078 | 198 zł |
Toster RUSSELL HOBBS 28091-56 Structure Czarny | 220 zł |
Russell Hobbs 28091-56 | 253 zł |
Модификації Russell Hobbs Structure 28091-56
Ціни на Russell Hobbs Structure 28091-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Structure 28090-56 | від 192 zł | 9 пропозицій | ||
Russell Hobbs Structure 28091-56 | від 192 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →