Тостер Russell Hobbs Attentiv 26210-56
Відео 1Фото 12 |
Russell Hobbs Attentiv 26210-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Attentiv 26210-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Toster Attentive 26210-56 | 449 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Attentiv 26210-56 Inox | 450 zł |
Russell Hobbs 26210-56 Double Slot Toaster Posrebrzany 25017 036 001 | 493 zł |
Відеоогляди
Функція запам'ятовування налаштувань користувача.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →