Тостер Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Відео 1Фото 14 |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RUSSELL HOBBS - Torradeira 26060-56 649302 | 290 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Honey Comb 26060-56 Biały | 200 zł |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 Double Slot Toaster Przezroczysty 2387103 | 201 zł |
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Ціни на Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 | від 200 zł | 5 пропозицій | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 | від 266 zł | 1 пропозиція | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 | від 139 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →