Toster Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RUSSELL HOBBS - Torradeira 26060-56 649302 | 290 zł |
Toster RUSSELL HOBBS Honey Comb 26060-56 Biały | 200 zł |
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 Double Slot Toaster Przezroczysty 2387103 | 200 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Russell Hobbs Honeycomb 26060-56
Ceny na Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Honeycomb 26060-56 | od 200 zł | 5 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26061-56 | od 130 zł | 11 oferty | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26063-56 | od 266 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →