Toster Severin AT 9264
Zdjęcia 5 |
Severin AT 9264 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin AT 9264
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Automatyczny toster z 2 otworami na tosty toster z regulowanym sto | 121 zł |
Severin AT 9264 czarny AGDM-TOS-SVN-040 | 159 zł |
Toster Severin AT 9264 czarny | 157 zł |
Severin AT 9264 Ruszt do bułek Rozmrażanie 800W | 190 zł |
Toster Severin AT9264 800 W | 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →