Toster Braun PurShine HT 1510
Zdjęcia 10 |
Braun PurShine HT 1510 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun PurShine HT 1510
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun PurShine Toster 2-gniazdowy toster 8 poziomów opiekania funkcje prze | 159 zł |
BRAUN Toster BRAUN HT1510BK PurShine Srebrno-czarny | 150 zł |
Toster Braun PurShine HT1510BK | 145 zł |
Toster BRAUN HT1510BK | 150 zł |
Toster Braun PurShine HT 1510 900 W biały ruszt | 169 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →