Бутербродниця Braun Snack Maker 5 SM5000 (0X23100000)
Фото 5 |
Braun Snack Maker 5 SM5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Snack Maker 5 SM5000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun SnackMaker 5 SM5000 Kanapka z wymiennymi płytami kanapkowymi odlewan | 199 zł |
Braun Snack Maker 5 SM5000 czarny AGDM-OPI-BRA-001 | 219 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5000 | 199 zł |
Braun SM5000 Trójkąty 800W | 199 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5000 DE LONGHI POLSKA | 199 zł |
Braun SM5000 Trójkąty 800W | 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →