Тостер Braun PurEase HT 3110
Відео 1Фото 3 |
Braun PurEase HT 3110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun PurEase HT 3110
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun HT 3110 BK toster długa szczelina bardzo szeroka komora tostowa wyjm | 230 zł |
Braun Toster PurEase HT3110BK - toaster - black | 277 zł |
Braun Ht 3110 Toaster Biały One Size / EU Plug HT3110 | 289 zł |
Braun HT 3110 WH toster długi otwór bardzo szeroka komora tostowa wyjmowan | 344 zł |
Braun Toster PurEase HT3110WH | 277 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Braun PurEase HT 3110:
- Вага - 1.6 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →