Кавоварка Braun PurEase KF 3120 BK чорний (0X13211019)
Фото 5 |
Braun PurEase KF 3120 BK білий чорний |
|
Нагорода Plus X Award 2017 за інноваційні рішення роблять життя простіше без шкоди екології
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun PurEase KF 3120 BK чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun PurEase KF 3120 BK ekspres do kawy z filtrem ze szklanym dzbankiem n | 279 zł |
Braun PurEase KF 3120 BK | 353 zł |
Ekspres przelewowy Braun KF 3120 BK Czarny | 338 zł |
Ekspres przelewowy Braun KF 3120 BK Czarny | 349 zł |
Модификації Braun PurEase KF 3120 BK
Ціни на Braun PurEase KF 3120 BK |
---|---|---|---|---|
Braun PurEase KF 3120 WH білий | від 283 zł | 2 пропозиції | ||
Braun PurEase KF 3120 BK чорний | від 279 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →