Ekspres do kawy Braun PurEase KF 3120 BK czarny (0X13211019)
Zdjęcia 5 |
Braun PurEase KF 3120 BK biały czarny |
|
Nagroda Plus X Award 2017 za innowacyjne rozwiązania czyniące życie bez szkody dla środowiska
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun PurEase KF 3120 BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun PurEase KF 3120 BK ekspres do kawy z filtrem ze szklanym dzbankiem n | 279 zł |
Braun PurEase KF 3120 BK | 347 zł |
Ekspres przelewowy Braun KF 3120 BK Czarny | 338 zł |
Ekspres przelewowy Braun KF 3120 BK Czarny | 349 zł |
Modyfikacje Braun PurEase KF 3120 BK
Ceny na Braun PurEase KF 3120 BK |
---|---|---|---|---|
Braun PurEase KF 3120 WH biały | od 283 zł | 2 oferty | ||
Braun PurEase KF 3120 BK czarny | od 279 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →