Ekspres do kawy Bosch MyMoment TKA 3M131 biały
Zdjęcia 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M131 biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MyMoment TKA 3M131 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres przelewowy Bosch Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M131 Szklan | 299 zł |
Bosch TKA3M131 | 278 zł |
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M131 Szklany dzbanek 1,4l Aroma Biał | 278 zł |
Bosch TKA3M131 | 399 zł |
Modyfikacje Bosch MyMoment TKA 3M131
Ceny na Bosch MyMoment TKA 3M131 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 biały | od 278 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny | od 199 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony | od 211 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →