Ekspres do kawy Bosch Styline TKA 8011 biały
Zdjęcia 9 |
Bosch Styline TKA 8011 biały czarny |
|
Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Styline TKA 8011 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TKA8011 ekspres do kawy - ekspres do kawy wolnostojący ekspres do ka | 425 zł |
Bosch TKA 8011 Styline - ekspres do kawy | 445 zł |
Bosch Tka8011 Drip Coffee Maker Biały One Size / EU Plug | 367 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch Styline TKA 8011:
- Blokada kapania
- Skala poziomu wody
- Schowek na przewód zasilający
Modyfikacje Bosch Styline TKA 8011
Ceny na Bosch Styline TKA 8011 |
---|---|---|---|---|
Bosch Styline TKA 8011 biały | od 367 zł | 3 oferty | ||
Bosch Styline TKA 8013 czarny | od 297 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →