Кавоварка Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB бежевий
Фото 10 |
Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB бежевий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB
Ціни на Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Finesse TAS16B7GB бежевий | від 242 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch Tassimo Finesse TAS16B4GB білий | від 168 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch Tassimo Finesse TAS16B2GB чорний | від 168 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →