Кавоварка Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий
Фото 3 |
Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krups Nespresso Essenza mini ekspres do kawy na kapsułki 19 bar z 2 progra | 399 zł |
KRUPS-NESPRESSO Ekspres na kapsułki KRUPS-NESPRESSO Essenza Mini XN110B Sz | 399 zł |
Krups Nespresso Essenza Mini XN110B | 399 zł |
Krups Nespresso Essenza Mini Xn110b Capsules Coffee Maker Czarny One Size | 422 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B:
- Автоматичне вимкнення через 9 хвилин
- Контейнер на 6 використаних капсул
Модификації Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B
Ціни на Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 слонова кістка | від 326 zł | 12 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий | від 399 zł | 5 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний | від 257 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →