Кавоварка Krups Essential EA 8108 чорний
Krups Essential EA 8108 чорний |
|
Порівняно недорога автоматична кавова машина з вбудованою конічної сталевий кавомолкою. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з сімейства Roma 2019-го року, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу якісний еспресо або американо, приготований на його основі. Обладнана ручним капучинатором, робота якого вимагає безпосередньої участі користувача і певного досвіду.
У конструкції кавоварки Krups Essential EA 8108 використаний якісний незнімний заварювальний блок з попередніми змочуванням. Вбудована автоматична кавомолка з робочими поверхнями з високолегованої харчової нержавіючої сталі забезпечує 3 різних ступеня помелу. Також система управління дає можливість регулювати міцність, температуру і об'єм готового напою. Машина обладнана швидкодіючим термоблоком потужність 1450 Вт і довговічною помпою, здатної витримати тиск 15 бар. Повного завантаження зерен і води вистачає на приготування 28-33 стандартних порцій еспресо. Телефон сумісний з фильтровально-пом'якшуючими картриджами Claris Aqua Filter, які застосовуються з водою підвищеної жорсткості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Essential EA 8108 чорний
Усі ціни 6 →Krups EA81R870 Roma Zaparzacz Do Kawy 1450 W 17 L Czarny | 1 604 zł |
KRUPS ESSENTIAL EA8108 (czarny) | 1 299 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Krups EA8108 AGDM-EKS-KRU-066 | 1 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy KRUPS Essential Picto EA8108 | 1 446 zł |
Krups EA8108 | 1 542 zł |
Krups Ea810870 Superautomatic Coffee Machine Czarny One Size / EU Plug | 2 111 zł |
- Регульована висота дозатора для кави
- Знімний лоток для крапель
- Автоматичне відключення
Модификації Krups Essential EA 8108
Ціни на Krups Essential EA 8108 |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8107 бордовий | від 1 699 zł | 1 пропозиція | ||
Krups Essential EA 8105 білий | від 1 364 zł | 7 пропозицій | ||
Krups Essential EA 810B графіт | від 1 189 zł | 3 пропозиції | ||
Krups Essential EA 8108 чорний | від 1 299 zł | 6 пропозицій |