Кавоварка Krups Essential EA 8161 білий
Фото 4 |
Krups Essential EA 8161 білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Essential EA 8161 білий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krups Auto Cappuccino Ekspres do Kawy Biały 18L EA8161 | 1 689 zł |
Ekspres automatyczny Krups Essential EA816170 - biały | 1 499 zł |
Krups Essential EA8161 | 1 713 zł |
Krups Ekspres ciśnieniowy automatyczny Krups Pisa EA8161 (1450W; kolor bia | 1 835 zł |
Ekspres ciśneniowy KRUPS EA816170 | 2 004 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Krups Essential EA 8161
Ціни на Krups Essential EA 8161 |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8161 білий | від 1 499 zł | 9 пропозицій | ||
Krups Essential EA 8160 чорний | від 1 643 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →