Ekspres do kawy Krups Essential EA 8161 biały
Zdjęcia 4 |
Krups Essential EA 8161 biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Essential EA 8161 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krups Auto Cappuccino Ekspres do Kawy Biały 18L EA8161 | 1 700 zł |
Krups Ekspres ciśnieniowy automatyczny Krups Pisa EA8161 (1450W; kolor bia | 1 835 zł |
Ekspres ciśneniowy KRUPS EA816170 | 2 004 zł |
Ekspres ciśnieniowy Krups Pisa EA8161 | 1 698 zł |
Ekspres ciśnieniowy KRUPS Essential EA8161 | 1 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy automatyczny Krups Pisa EA8161 (1450W; kolor biały) | 1 929 zł |
Modyfikacje Krups Essential EA 8161
Ceny na Krups Essential EA 8161 |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8161 biały | od 1 499 zł | 7 oferty | ||
Krups Essential EA 8160 czarny | od 1 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →