Кавоварка Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний
Фото 3 |
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nespresso Xn1108 Ekspres do Kawy Czarny 1200 WW 230 VV XN110810 | 399 zł |
KRUPS-NESPRESSO Ekspres na kapsułki KRUPS-NESPRESSO Essenza Mini XN1108 Cz | 399 zł |
Ekspres kapsułkowy KRUPS NESPRESSO XN1108 ESSENZA MINI czarny | 399 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Essenza Mini XN1108 Czarny | 399 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Essenza Mini XN1108 Czarny | 399 zł |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108:
- Автоматичне вимкнення через 9 хвилин
- Контейнер на 6 використаних капсул
Модификації Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108
Ціни на Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 слонова кістка | від 326 zł | 14 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий | від 399 zł | 8 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний | від 399 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →