Кавоварка Jura ONO 15505 чорний
Відео 1Фото 10 |
Jura ONO 15505 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura ONO 15505 чорний
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres do kawy JURA ONO Black - czarny | 1 799 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA ONO Black (EA) Czarny | 1 679 zł |
Jura ONO (15505) | 1 679 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA ONO (EA) czarny AGDM-EKS-JUR-091 | 1 679 zł |
Ekspres JURA Ono 15505 Czarny | 1 679 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →