Кавоварка Krups Intuition Preference EA 872B чорний (EA872B10)
Фото 4 |
Krups Intuition Preference EA 872B чорний бежевий чорний |
|
Вибір кольору підсвічування для своїх рецептів
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Intuition Preference EA 872B чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KRUPS EA872B Intuition Preference ekspres do kawy dotykowy intuicyjny wyśw | 2 999 zł |
KRUPS Ekspres ciśnieniowy KRUPS Intuition Preference EA872B Ciemnoszary | 2 999 zł |
Krups Intuition Preference EA872B | 2 999 zł |
Krups Intuition Preference EA872B | 2 999 zł |
Модификації Krups Intuition Preference EA 872B
Ціни на Krups Intuition Preference EA 872B |
---|---|---|---|---|
Krups Intuition Preference EA 872A бежевий | від 2 815 zł | 9 пропозицій | ||
Krups Intuition Preference EA 872B чорний | від 2 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →