Кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.22.GB чорний
Відео 2Фото 8 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.22.GB чорний |
|
Кавовий автомат виробництва De'Longhi наприкінці 2022 року поповнив фірмову лінійку Magnifica, яка поєднує рішення початкового рівня. Модель підійде для домашнього використання або невеликого офісу, призначається головним чином для швидкого приготування еспресо та різних напоїв на його основі. Працювати кавоварка готова як з меленою кавою, так і зерном, а для подрібнення останньої має кавомолку з 13 регулюваннями ступеня помелу.
Набір автопрограм обмежується трьома позиціями (без урахування подачі пари), у тому числі еспресо, кава та американо. Також автоматична кавоварка De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.22.GB передбачає класичний спінювач молока (ручний капучинатор), завдяки якому можна отримати такі напої як лате, капучино і т.д. За допомогою інтуїтивної сенсорної панелі управління можна персоналізувати смакові якості, змінивши міцність, об'єм чи температуру кави. З інших особливостей варто виділити самоочищення та наявність знімних компонентів, які допустимо мити у посудомийці. Ширина корпусу моделі становить 24 см, при цьому бункер для зерен вміщує 250 грам, резервуар для води – 1.8 літра, а контейнер для гущі – 14 порцій відпрацювання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.22.GB чорний
Усі ціни 16 →ECAM22022GB 132220079 | 1 960 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.22.GB - szary | 1 725 zł |
DeLonghi De'Longhi Magnifica Start ECAM220.22.GB - automatic coffee machin | 1 483 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.22.GB AGDM-EKS | 1 512 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Start ECAM 220.22.GB | 1 386 zł |