Кавоварка De'Longhi Stilosa EC 260.BK чорний
Відео 3Фото 4 |
De'Longhi Stilosa EC 260.BK чорний білий чорний |
|
Зручна і практична ручна ріжкова телефон від всесвітньо відомого італійського бренду De'longhi. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який може стати зручним інструментом для швидкого приготування ароматного еспресо в умовах домашньої або офісної кухні. Має просте і інтуїтивно зрозуміле механічне управління. Розрахована на роботу з меленим чи таблетованих кава в чалдах.
Призначена для досвідчених і досвідчених користувачів, які здатні оцінити смакоароматичні особливості правильно завареного напою. Відрізняється використанням якісних матеріалів і поліпшеним дизайном стильного корпусу, який прекрасно впишеться в будь-який сучасний кухонний інтер'єр. Кавоварка De'longhi EC 260.BK обладнана резервуаром для води ємністю 1 л, якісної італійської помпою, що витримує тиск 15 бар, і продуктивним сталевим бойлером.
Значна потужність підігріву (1100 Вт) дозволяє готувати каву максимально оперативно та без затримок. Металевий холдер цієї моделі комплектується двома вдосконаленими крему-фільтрами (з завантаженням на одну або дві чашки), що забезпечує класичну ароматну пінку. Є ручний капучинатор з насадкою панарело для приготування молочної піни для капучіно/лате. Передбачений регулятор подачі пари і знімний піддон для уловлювання крапель. Є панель для попереднього підігріву чашок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Stilosa EC 260.BK чорний
DeLonghi Stilosa Ekspres do Kawy Czarny 1100W 220V EC260.BK | 539 zł |
Ekspres DELONGHI Stilosa EC 260.BK | 620 zł |
Ekspres DELONGHI Stilosa EC 260.BK EC260BK | 479 zł |
Модификації De'Longhi Stilosa EC 260.BK
Ціни на De'Longhi Stilosa EC 260.BK |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Stilosa EC 260.W білий | від 539 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Stilosa EC 260.BK чорний | від 479 zł | 4 пропозиції |